Naše cesta

Pomůžeme vám vytvořit interiér, ve kterém budete

cítit  skutečné teplo domova

 

Jsme rodinná firma, vyrábíme dubový nábytek a bytové doplňky do vašich interiérů. S láskou ke dřevu a poctivou

ruční  řemeslnou prací vzniká nábytek trvalé hodnoty, který bude těšit vás i další generace …..

 

Slávek

Jmenuji se Bohuslav Šimek a práce se dřevem je mojí vášní již více jak 25 let.

Má profesní cesta začala v roce 1997, kdy jsem absolvoval Střední odborné učiliště nábytkářské v RosicíchPo několika letech praxe ve stolařské  firmě mě touha po realizaci vlastních nápadů přivedla k rozhodnutí vybudovat vlastní stolařskou dílnu. Zabýval jsem se primárně zakázkovou výrobou nábytku.

 

 

Pastelkový nábytek

Osobní potřeba dětského nábytku pro mé malé děti dala vzniknout edici "pastelkového nábytku." Nápad využít pastelku jako hlavní prvek při výrobě dětského nábytku mi připadal jako zajímavý a zároveň skýtající velké množství variant, tvarů i barev. V roce 2011 jsme s tímto typem nábytku vybudovali náš první e-shop. Pravidelně jsme se účastnili nábytkářských veletrhů v Praze a Brně.

 

       Obrázek 00002

 

Postel

Dubový nábytek

Po několika letech nabrala další cesta naší rodinné firmy nový směr. Chtěli jsme využít možnosti dávat dřevu originální tvar, který zdůrazňuje krásu dřeva v jeho původní podobě a podtrhuje jedinečnost přírodního materiálu. Vedle zakázkové výroby nábytku  se naše výrobky z dubového dřeva setkávaly se stále větším zájmem našich zákazníků. Nábytek, který se vyznačuje kvalitním řemeslným zpracováním a originálním designem, jsme se rozhodli prezentovat a nabízet také na našem e-shopu. 

 

 Provozovna, kde se vše tvoří a vzniká, se nachází v obci Hvozdec, malebném prostředí obklopeném lesy, 20 km od moravské metropole Brna.

 

Každý náš výrobek je originál, který využívá tvar, strukturu a kresbu jednotlivých kusů dřeva i s jeho prasklinami a suky. Každý jednotlivý kus nábytku je tak jedinečný.

Pro naši výrobu vybíráme ty nejkvalitnější dřeviny od českých dodavatelů. Pro povrchovou úpravu používáme kvalitní přírodní oleje, vosky a laky.

 

Snažíme se objevovat stále nové možnosti, které nám dřevo - jako jedinečný materiál -  nabízí, abychom

vytvářeli originální a stylový nábytek v jeho přírodní kráse.

 

 

 

Věra

Mgr.  Věra Šimková

 

 

 

 

 

Slávek 2

Bohuslav Šimek

 

 

 

 

                                                                

 ----------------------------------------------------------    naše práce voní dřevem    ---------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu